Виталий Кличко провел экскурсию по Киеву для вокалиста группы Scorpions Клауса Майне. Столичный градоначальник и музыкант прогулялись по Михайловской площади и Владимирской горке.
По словам Кличко, лидеру Scorpions очень понравился новый стеклянный мост. «Клаус сказал, что уже много лет приезжает с концертами в Украину, был во многих городах. Ему нравится атмосфера, нравится, как воспринимают музыку Scorpions украинские фаны. Клаус Майне пообещал вернуться», — написал Кличко на своей фейсбук-странице.
Пресс-служба Виталия Кличко
Пресс-служба Виталия Кличко
Пресс-служба Виталия Кличко
Друзі! Сьогодні із задоволенням показав Київ другу і одному з улюблених музикантів моєї юності — лідеру німецького рок-гурту Scorpions Клаусу Майне.Прогулялися Михайлівського площею, парком «Володимирська гірка». Дуже сподобався Клаусу наш пішохідного-велосипедний міст. На вулицях Києва він зустрів чимало своїх прихильників. І навіть заспівав🙂.Клаус сказав, що вже багато років приїжджає з концертами Україну, був у багатьох містах. Йому подобається атмосфера, подобається, як сприймають музику Scorpions українські фани. Клаус Майне пообіцяв повернутися🙂.
Добавить комментарий