Детали

Все, що треба знати про ДП “СЕТАМ” — на новому офіційному сайті

setam_1

З червня 2016 року новий офіційний сайт ДП “СЕТАМ” www.setam.gov.uaпрацює у тестовому режимі. Як і раніше, на https://setam.net.ua відбуваються торги, а на новому ресурсі зібрана вся інформація про роботу підприємства.

На www.setam.gov.ua висвітлені події, що стосуються СЕТАМ: проведені зустрічі та укладені угоди, гострі теми та цікаві інтерв’ю. Зосереджена інформація, яка допоможе розібратися в роботі підприємства, проаналізувати його місце та позицію на ринку, зрозуміти вектор розвитку.

«В час, коли інформація — найцінніший ресурс, споживати її потрібно свідомо. Спершу звертатися до першоджерела, дізнаватися про події “з перших вуст”, щоб сформувати власну думку та зробити логічні висновки», — вважаєгенеральний директор «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

На сторінках нового сайту — місія підприємства та коментарі керівників: що для кожного з них означає “працювати в СЕТАМ”. Затверджені Порядки реалізації та легка для сприйняття інфографіка, що ілюструє процес реєстрації, підготовки та проведення електронних торгів на СЕТАМ. Адреси і контакти Головного офісу та регіональних підрозділів.

Ця інформація стане корисною всім, кого цікавить тема купівлі чи продажу арештованого майна та активів неплатоспроможних банків. Зокрема фізичним та юридичним особам – резидентам, представникам торгуючих організацій та факторингових компаній, банкірам та фінансистам, благодійникам та працівникам українських соціальних закладів, правникам та журналістам.

На сайті передбачена форма для зворотнього зв’язку, оскілки для ДП “СЕТАМ” важлива думка кожного, і воно готове розглянути зауваження та пропозиції всіх дописувачів.

ДП “СЕТАМ” знає та поважає закони ринку, з кожним днем стає відкритішим та зручнішим для користувачів!

21.07.2016

Об авторе

Редактор


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *